fbpx

Domácí chemie versus domácí čističky odpadních vod

 V Nezařazené

Čistička odpadních vod slouží k čistění splaškových odpadních vod, které vyprodukujeme v kuchyni, v koupelně, při praní, hygieně či domácím úklidu. Domácí čistírna odpadních vod s sebou přináší i několik omezení. Čistění vody probíhá pomocí bakterií, které potřebují stálý přístup znečištěné vody.

Problémem bývá také kuchyňská a obecně domácí chemie. Ta většinou narušuje spokojený život a bezproblémovou práci mikroorganismů v čističce. Pozor si musíme dávat hlavně na agresivní tablety do myčky a čistící prostředky na bázi chloru. Obecně se při používání domácích čistíren odpadních vody doporučuje používat hlavně ekologické a dobře rozložitelné čisticí a prací prostředky.

Všechny čistící výrobky řady LARRIN pro kuchyň, koupelnu i WC, kromě jediného biocidního přípravku LARRIN Proti plísním Extra, jsou bez obsahu chlóru a jsou vhodné pro použití právě i s čističkami, samozřejmě v rozumné koncentraci běžného použití. Velmi šetrná k přírodě je zejména řada GREEN WAVE, která je založena na přírodní rostlinné bázi.

Doporučené Příspěvky

Začněte psát a stiskněte klávesu Enter k vyhledávání